HP Q5970A
HP Printer Stand with Storage Cabinet
Loading Product Options
HP Printer Stand with Storage Cabinet
Additional Information
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | Q5970A |
| SKU | GROUP-186973 |
| has300image | No |
| Featured product | No |
| Marketing Information | The sturdy HP Printer Stand with Cabinet lets users raise the multifunction device to a convenient and easy-to-access height while adding a storage compartment for extra paper and supplies. |
| Description | HP Printer Stand with Storage Cabinet |
| Brand | HP |
| Bypass | No |
| Compatibility |
|
| Controller Type | Ultra160 SCSI |
| Device Supported | Server |
| Editor Choice | No |
| Ethernet Aui | No |
| Fast Ethernet Port | No |
| Featured | No |
| Product Name | Printer Stand with Storage Cabinet |
| Gigabit Ethernet Port | No |
| Green Compliant | No |
| Headset Port | No |
| Hot Swappable Power Supply | No |
| Input Voltage | 110 V AC - 220 V AC |
| Input Voltage Type | AC |
| ISM Band | No |
| Limited Warranty | 3 year |
| Manageable | No |
| Management Port | No |
| Alt Part No | Q5970A |
| Modular | No |
| Drive Type | Internal |
| DSL Port | No |
| Network (RJ-11) | No |
| Product Type | Printer Stand |
| Additional Information |
|
| PoE (RJ-45) Port | No |
| Processor Manufacturer | Intel |
| Redundant Power Supply | No |
| Shared SFP Slot | No |
| SKU UNSPSC | 44101727 |
| SKU UPC | 8.29E+11 |
| Stack Port | No |
| Token Ring Port | No |
| 10Gigabit Ethernet Port | No |
| Uplink Port | No |
| Usb | No |
| UNII Band | No |
| Wireless LAN | No |