HP LL543AA#ABA
Adjustable Display Angle - 1024 x 768 - 400 Nit - 700:1 - VGA -
Loading Product Options
Adjustable Display Angle - 1024 x 768 - 400 Nit - 700:1 - VGA -
Additional Information
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | LL543AA#ABA |
| SKU | GROUP-147879 |
| has300image | No |
| Featured product | No |
| Marketing Information | A long lifecycle, high brightness, and a standard aspect ratio make the HP L1506x 15" LED Monitor the ideal solution for demanding retail and hospitality environments. |
| Description | Adjustable Display Angle - 1024 x 768 - 400 Nit - 700:1 - VGA - |
| Height | 11.4" |
| Width | 13.4" |
| Depth | 2.4" |
| Brand | HP |
| Bypass | No |
| Certifications & Standards |
|
| Controller Type | Ultra160 SCSI |
| Device Supported | Server |
| Editor Choice | No |
| Ethernet Aui | No |
| Fast Ethernet Port | No |
| Featured | No |
| Features | Security Lock |
| Product Name | Essential L1506x LCD Monitor |
| Gigabit Ethernet Port | No |
| Green Compliant | No |
| Headset Port | No |
| Hot Swappable Power Supply | No |
| Input Voltage |
|
| Input Voltage Type | AC |
| ISM Band | No |
| Limited Warranty | 3 Year |
| Manageable | No |
| Management Port | No |
| Alt Part No | LL543AA#ABA |
| Modular | No |
| Drive Type | Internal |
| DSL Port | No |
| Network (RJ-11) | No |
| Product Type | LCD Monitor |
| PoE (RJ-45) Port | No |
| Processor Manufacturer | Intel |
| Product Line | Essential |
| Redundant Power Supply | No |
| Screen Size | 15" |
| Shared SFP Slot | No |
| SKU UNSPSC | 43211902 |
| SKU UPC | 8.86E+11 |
| Stack Port | No |
| Token Ring Port | No |
| 10Gigabit Ethernet Port | No |
| Uplink Port | No |
| Usb | No |
| UNII Band | No |
| Wireless LAN | No |