HP JL312A
2930F 8-port Power Shelf
Loading Product Options
2930F 8-port Power Shelf
Additional Information
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | JL312A |
| SKU | GROUP-3698521001 |
| has300image | No |
| Featured product | No |
| Description | 2930F 8-port Power Shelf |
| Brand | HP |
| Bypass | No |
| Editor Choice | No |
| Ethernet Aui | No |
| Fast Ethernet Port | No |
| Featured | No |
| Product Name | JL312A - HP Other Accessory |
| Gigabit Ethernet Port | No |
| Green Compliant | No |
| Headset Port | No |
| Hot Swappable Power Supply | No |
| Input Voltage | 110 V AC - 220 V AC |
| ISM Band | No |
| Manageable | No |
| Management Port | No |
| Alt Part No | JL312A |
| Modular | No |
| DSL Port | No |
| Network (RJ-11) | No |
| PoE (RJ-45) Port | No |
| Redundant Power Supply | No |
| Shared SFP Slot | No |
| Stack Port | No |
| Token Ring Port | No |
| 10Gigabit Ethernet Port | No |
| Uplink Port | No |
| Usb | No |
| UNII Band | No |
| Wireless LAN | No |