HP JG932A
HP 5130-24G-4SFP+ EI - switch - 24 ports - managed - rack-mountable
Loading Product Options
HP 5130-24G-4SFP+ EI - switch - 24 ports - managed - rack-mountable
Additional Information
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | JG932A |
| SKU | GROUP-95113121 |
| has300image | No |
| Description | HP 5130-24G-4SFP+ EI - switch - 24 ports - managed - rack-mountable |
| Brand | HP |
| Bypass | No |
| Editor Choice | No |
| Ethernet Aui | No |
| Fast Ethernet Port | No |
| Featured | No |
| Product Name | HP JG932A |
| Gigabit Ethernet Port | No |
| Green Compliant | No |
| Headset Port | No |
| Hot Swappable Power Supply | No |
| ISM Band | No |
| Manageable | No |
| Management Port | No |
| Alt Part No | JG932A |
| Modular | No |
| DSL Port | No |
| Network (RJ-11) | No |
| PoE (RJ-45) Port | No |
| Redundant Power Supply | No |
| Shared SFP Slot | No |
| Stack Port | No |
| Token Ring Port | No |
| 10Gigabit Ethernet Port | No |
| Uplink Port | No |
| Usb | No |
| UNII Band | No |
| Wireless LAN | No |