HP JG696A
HP Indoor Omni 2.5/6dBi MIMO 4 Elmnt Ant
Loading Product Options
HP Indoor Omni 2.5/6dBi MIMO 4 Elmnt Ant
Additional Information
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | JG696A |
| SKU | GROUP-3698521038 |
| has300image | No |
| Featured product | No |
| Description | HP Indoor Omni 2.5/6dBi MIMO 4 Elmnt Ant |
| Brand | HP |
| Bypass | No |
| Editor Choice | No |
| Ethernet Aui | No |
| Fast Ethernet Port | No |
| Featured | No |
| Product Name | JG696A - HP WLAN Accessory |
| Gigabit Ethernet Port | No |
| Green Compliant | No |
| Headset Port | No |
| Hot Swappable Power Supply | No |
| Input Voltage | 110 V AC - 220 V AC |
| ISM Band | No |
| Manageable | No |
| Management Port | No |
| Alt Part No | JG696A |
| Modular | No |
| DSL Port | No |
| Network (RJ-11) | No |
| PoE (RJ-45) Port | No |
| Redundant Power Supply | No |
| Shared SFP Slot | No |
| Stack Port | No |
| Token Ring Port | No |
| 10Gigabit Ethernet Port | No |
| Uplink Port | No |
| Usb | No |
| UNII Band | No |
| Wireless LAN | No |