HP JE069A
2 Slot - 2 x Expansion Slot Slot
Loading Product Options
2 Slot - 2 x Expansion Slot Slot
Additional Information
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | JE069A |
| SKU | GROUP-146347 |
| has300image | No |
| Description | 2 Slot - 2 x Expansion Slot Slot |
| Brand | HP |
| Bypass | No |
| Editor Choice | No |
| Ethernet Aui | No |
| Fast Ethernet Port | No |
| Featured | No |
| Product Name | HP JE069A |
| Gigabit Ethernet Port | No |
| Green Compliant | No |
| Headset Port | No |
| Hot Swappable Power Supply | No |
| Input Voltage |
|
| ISM Band | No |
| Layer Supported | 3 |
| Manageable | No |
| Management Port | No |
| Alt Part No | JE069A |
| Modular | No |
| Model | A5120-48G EI |
| DSL Port | No |
| Network (RJ-11) | No |
| Product Type | Layer 3 Switch |
| Number of Total Expansion Slots | 2 |
| PoE (RJ-45) Port | No |
| Power Source | Power Supply |
| Redundant Power Supply | No |
| Shared SFP Slot | No |
| SKU UNSPSC | 43222612 |
| Stack Port | No |
| Token Ring Port | No |
| 10Gigabit Ethernet Port | No |
| Uplink Port | No |
| Usb | No |
| UNII Band | No |
| Wireless LAN | No |