HP J9534A
24 x 10/100/1000Base-T LAN
Loading Product Options
24 x 10/100/1000Base-T LAN
Additional Information
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | J9534A |
| SKU | GROUP-145789 |
| Ethernet Technology | Gigabit Ethernet |
| has300image | No |
| Description | 24 x 10/100/1000Base-T LAN |
| Application/Usage | Data Networking |
| Height | 1.8" |
| Width | 10.3" |
| Depth | 8.1" |
| Additional Warranty Information | Next business day |
| Brand | HP |
| Bypass | No |
| Compatibility | E5400 Series zl Switches |
| Editor Choice | No |
| Ethernet Aui | No |
| Fast Ethernet Port | No |
| Featured | No |
| Product Name | HP J9534A |
| Gigabit Ethernet Port | No |
| Green Compliant | No |
| Headset Port | No |
| Hot Swappable Power Supply | No |
| Interfaces/Ports Details | 24 x RJ-45 10/100/1000Base-T PoE LAN |
| ISM Band | No |
| Limited Warranty | Lifetime |
| Manageable | No |
| Management Port | No |
| Alt Part No | J9534A |
| Modular | No |
| DSL Port | No |
| Network Technology | 10/100/1000Base-T |
| Network (RJ-11) | No |
| Product Type | Switching Module |
| PoE (RJ-45) Port | No |
| Redundant Power Supply | No |
| Shared SFP Slot | No |
| SKU UNSPSC | 43222600 |
| SKU UPC | 8.86E+11 |
| Stack Port | No |
| Token Ring Port | No |
| 10Gigabit Ethernet Port | No |
| Uplink Port | No |
| Usb | No |
| UNII Band | No |
| Wireless LAN | No |