HP DW023A
20GB (Native)/40GB (Compressed) - External
Loading Product Options
20GB (Native)/40GB (Compressed) - External
Additional Information
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | DW023A |
| SKU | GROUP-1002000011 |
| has300image | No |
| Featured product | No |
| Description | 20GB (Native)/40GB (Compressed) - External |
| Brand | HP |
| Bypass | No |
| Editor Choice | No |
| Ethernet Aui | No |
| Fast Ethernet Port | No |
| Featured | No |
| Product Name | HP DW023A |
| Gigabit Ethernet Port | No |
| Green Compliant | No |
| Headset Port | No |
| Hot Swappable Power Supply | No |
| ISM Band | No |
| Manageable | No |
| Management Port | No |
| Alt Part No | DW023A |
| Modular | No |
| DSL Port | No |
| Network (RJ-11) | No |
| PoE (RJ-45) Port | No |
| Redundant Power Supply | No |
| Shared SFP Slot | No |
| NSN Part Number | 1.03E+11 |
| SKU UNSPSC | 43201807 |
| SKU UPC | 1.03E+11 |
| Stack Port | No |
| Token Ring Port | No |
| 10Gigabit Ethernet Port | No |
| Uplink Port | No |
| Usb | No |
| UNII Band | No |
| Wireless LAN | No |