HP D9421A
Ultra SCSI - 15000 rpm - 4 MB Buffer - Hot Swappable
Loading Product Options
Ultra SCSI - 15000 rpm - 4 MB Buffer - Hot Swappable
Additional Information
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | D9421A |
| SKU | GROUP-132397 |
| has300image | No |
| Marketing Information | HP Hard Drives offer the flexibility and expandability to meet your growing storage capacity requirements. |
| Description | Ultra SCSI - 15000 rpm - 4 MB Buffer - Hot Swappable |
| Height | 1" |
| Width | 3.5" |
| Brand | HP |
| Bypass | No |
| Buffer | 4 MB |
| Compatibility | PC |
| Controller Type | Ultra160 SCSI |
| Device Supported | Server |
| Editor Choice | No |
| Ethernet Aui | No |
| Fast Ethernet Port | No |
| Featured | No |
| Form Factor | Plug-in Module |
| Product Name | 18.2GB 15K Ultra3 Wide SCSI-3 Hard Drive |
| Gigabit Ethernet Port | No |
| Green Compliant | No |
| Headset Port | No |
| Hot Swappable Power Supply | No |
| Input Voltage | 110 V AC - 220 V AC |
| Input Voltage Type | AC |
| ISM Band | No |
| Limited Warranty | 3 Year |
| Manageable | No |
| Management Port | No |
| Alt Part No | D9421A |
| Modular | No |
| Drive Type | Internal |
| DSL Port | No |
| Network (RJ-11) | No |
| Product Type | Hard Drive |
| Packaged Quantity | 1 |
| package type | OEM |
| Additional Information | Weight: 1.6 |
| PoE (RJ-45) Port | No |
| Processor Manufacturer | Intel |
| Redundant Power Supply | No |
| Shared SFP Slot | No |
| SKU UNSPSC | 43201803 |
| SKU UPC | 25184179106 |
| Stack Port | No |
| Token Ring Port | No |
| 10Gigabit Ethernet Port | No |
| Uplink Port | No |
| Usb | No |
| UNII Band | No |
| Wireless LAN | No |