HP AP843A
12 x Total Bay - 12 x 3.5\ Bay"
Loading Product Options
12 x Total Bay - 12 x 3.5\ Bay"
Additional Information
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | AP843A |
| SKU | GROUP-116248 |
| has300image | No |
| Featured product | No |
| Description | 12 x Total Bay - 12 x 3.5\ Bay" |
| Height | 8" |
| Width | 12" |
| Depth | 15" |
| Brand | HP |
| Bypass | No |
| Compatibility |
|
| Editor Choice | No |
| Ethernet Aui | No |
| Fast Ethernet Port | No |
| Featured | No |
| Form Factor | Internal |
| Product Name | HP AP843A |
| Gigabit Ethernet Port | No |
| Green Compliant | No |
| Headset Port | No |
| Hot Swappable Power Supply | No |
| ISM Band | No |
| Manageable | No |
| Management Port | No |
| Alt Part No | AP843A |
| Modular | No |
| DSL Port | No |
| Network (RJ-11) | No |
| Product Type | Drive Enclosure |
| Number of Total Expansion Slots | 12 |
| PoE (RJ-45) Port | No |
| Redundant Power Supply | No |
| Shared SFP Slot | No |
| SKU UNSPSC | 43201608 |
| Stack Port | No |
| Token Ring Port | No |
| 10Gigabit Ethernet Port | No |
| Uplink Port | No |
| Usb | No |
| UNII Band | No |
| Wireless LAN | No |