HP AP836A
Serial ATA/300, Serial Attached SCSI (SAS) - RAID Supported - 0,
Loading Product Options
Serial ATA/300, Serial Attached SCSI (SAS) - RAID Supported - 0,
Additional Information
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | AP836A |
| SKU | GROUP-116245 |
| has300image | No |
| Featured product | No |
| Description | Serial ATA/300, Serial Attached SCSI (SAS) - RAID Supported - 0, |
| Brand | HP |
| Bypass | No |
| Compatibility |
|
| Controller Type | Serial ATA/300 |
| Editor Choice | No |
| Ethernet Aui | No |
| Fast Ethernet Port | No |
| Featured | No |
| Product Name | HP AP836A |
| Gigabit Ethernet Port | No |
| Green Compliant | No |
| Headset Port | No |
| Hot Swappable Power Supply | No |
| ISM Band | No |
| Manageable | No |
| Management Port | No |
| Alt Part No | AP836A |
| Modular | No |
| Model | 4330 |
| DSL Port | No |
| Network (RJ-11) | No |
| Product Type | Fibre Channel Controller |
| PoE (RJ-45) Port | No |
| RAID Supported | Yes |
| Redundant Power Supply | No |
| RAID Levels |
|
| Shared SFP Slot | No |
| SKU UNSPSC | 43201558 |
| SKU UPC | 8.85E+11 |
| Stack Port | No |
| Token Ring Port | No |
| 10Gigabit Ethernet Port | No |
| Uplink Port | No |
| Usb | No |
| UNII Band | No |
| Wireless LAN | No |