HP AJ950A
12 x 3.5\ - 1/3H Front Accessible - Rack-mountable"
Loading Product Options
12 x 3.5\ - 1/3H Front Accessible - Rack-mountable"
Additional Information
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | AJ950A |
| SKU | GROUP-115155 |
| has300image | No |
| Description | 12 x 3.5\ - 1/3H Front Accessible - Rack-mountable" |
| Application/Usage |
|
| Brand | HP |
| Bypass | No |
| Editor Choice | No |
| Ethernet Aui | No |
| Fast Ethernet Port | No |
| Featured | No |
| Form Factor | Rack-mountable |
| Product Name | HP AJ950A |
| Gigabit Ethernet Port | No |
| Green Compliant | No |
| Headset Port | No |
| Hot Swappable Power Supply | No |
| ISM Band | No |
| Manageable | No |
| Management Port | No |
| Alt Part No | AJ950A |
| Modular | No |
| Model | MSA2012 |
| DSL Port | No |
| Network (RJ-11) | No |
| Product Type | Drive Enclosure |
| Number of Total Expansion Slots | 12 |
| Additional Information | DC Power |
| PoE (RJ-45) Port | No |
| Product Line | StorageWorks |
| Redundant Power Supply | No |
| Shared SFP Slot | No |
| SKU UNSPSC | 43201608 |
| Stack Port | No |
| Token Ring Port | No |
| 10Gigabit Ethernet Port | No |
| Uplink Port | No |
| Usb | No |
| UNII Band | No |
| Wireless LAN | No |