HP AJ750A
12 x 3.5\ - 1/3H - Rack-mountable"
Loading Product Options
12 x 3.5\ - 1/3H - Rack-mountable"
Additional Information
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | AJ750A |
| SKU | GROUP-115091 |
| has300image | No |
| Description | 12 x 3.5\ - 1/3H - Rack-mountable" |
| Brand | HP |
| Bypass | No |
| Controller Type | Serial Attached SCSI (SAS) |
| Device Supported | Server |
| Editor Choice | No |
| Ethernet Aui | No |
| Fast Ethernet Port | No |
| Featured | No |
| Form Factor | Rack-mountable |
| Product Name | StorageWorks MSA2000 Storage Enclosure |
| Gigabit Ethernet Port | No |
| Green Compliant | No |
| Headset Port | No |
| Hot Swappable Power Supply | No |
| Input Voltage | 110 V AC - 220 V AC |
| Input Voltage Type | AC |
| ISM Band | No |
| Limited Warranty | 3 year |
| Manageable | No |
| Management Port | No |
| Alt Part No | AJ750A |
| Modular | No |
| Drive Type | Internal |
| DSL Port | No |
| Network (RJ-11) | No |
| Product Type | Drive Enclosure |
| Number of 3.5" Bays | 12 |
| PoE (RJ-45) Port | No |
| Processor Manufacturer | Intel |
| Product Line | StorageWorks |
| Redundant Power Supply | No |
| Shared SFP Slot | No |
| NSN Part Number | 7.05E+12 |
| SKU UNSPSC | 43201608 |
| SKU UPC | 8.84E+11 |
| Stack Port | No |
| Token Ring Port | No |
| 10Gigabit Ethernet Port | No |
| Uplink Port | No |
| Usb | No |
| UNII Band | No |
| Wireless LAN | No |