HP AH220A
312W
Loading Product Options
312W
Additional Information
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | AH220A |
| SKU | GROUP-113744 |
| has300image | No |
| Featured product | No |
| Description | 312W |
| Brand | HP |
| Bypass | No |
| Compatibility | HP StorageWorks MSL8096 Ultrium 920/960 Tape Library |
| Device Supported | Server |
| Editor Choice | No |
| Ethernet Aui | No |
| Fast Ethernet Port | No |
| Featured | No |
| Product Name | HP AH220A |
| Gigabit Ethernet Port | No |
| Green Compliant | No |
| Headset Port | No |
| Hot Swappable Power Supply | No |
| Input Voltage |
|
| Input Voltage Type | AC |
| ISM Band | No |
| Manageable | No |
| Management Port | No |
| Alt Part No | AH220A |
| Modular | No |
| DSL Port | No |
| Network (RJ-11) | No |
| Product Type | Redundant Power Supply |
| Output Power | 312 W |
| PoE (RJ-45) Port | No |
| Power Source | Power supply |
| Redundant Power Supply | No |
| Shared SFP Slot | No |
| NSN Part Number | 6.13E+12 |
| SKU UNSPSC | 39121004 |
| SKU UPC | 8.83E+11 |
| Stack Port | No |
| Token Ring Port | No |
| 10Gigabit Ethernet Port | No |
| Uplink Port | No |
| Usb | No |
| UNII Band | No |
| Wireless LAN | No |