HP AD125A
192GB - 24 x DIMM
Loading Product Options
192GB - 24 x DIMM
Additional Information
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | AD125A |
| SKU | GROUP-112859 |
| has300image | No |
| Description | 192GB - 24 x DIMM |
| Brand | HP |
| Bypass | No |
| Compatibility | HP Integrity rx3600 Server |
| Controller Type | Ultra160 SCSI |
| Device Supported | Server |
| Editor Choice | No |
| Ethernet Aui | No |
| Fast Ethernet Port | No |
| Featured | No |
| Product Name | 24-Slot Memory Expansion Board for rx3600 |
| Gigabit Ethernet Port | No |
| Green Compliant | No |
| Headset Port | No |
| Hot Swappable Power Supply | No |
| Input Voltage | 110 V AC - 220 V AC |
| Input Voltage Type | AC |
| ISM Band | No |
| Limited Warranty | 3 year |
| Manageable | No |
| Management Port | No |
| Maximum Memory | 192 GB |
| Alt Part No | AD125A |
| Modular | No |
| Drive Type | Internal |
| DSL Port | No |
| Network (RJ-11) | No |
| Product Type | Server Memory Expansion Board |
| PoE (RJ-45) Port | No |
| Processor Manufacturer | Intel |
| Redundant Power Supply | No |
| Shared SFP Slot | No |
| SKU UNSPSC | 43201400 |
| Stack Port | No |
| Token Ring Port | No |
| 10Gigabit Ethernet Port | No |
| Uplink Port | No |
| Usb | No |
| UNII Band | No |
| Wireless LAN | No |