HP A7382AZ
4 x 3.5\ - 1/3H Front Accessible - Rack-mountable"
Loading Product Options
4 x 3.5\ - 1/3H Front Accessible - Rack-mountable"
Additional Information
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | A7382AZ |
| SKU | GROUP-110648 |
| has300image | No |
| Marketing Information |
|
| Description | 4 x 3.5\ - 1/3H Front Accessible - Rack-mountable" |
| Height | 17.7" |
| Width | 14.8" |
| Depth | 1.7" |
| Brand | HP |
| Bypass | No |
| Compatibility |
|
| Controller Type | SCSI |
| Device Supported | Server |
| Editor Choice | No |
| Ethernet Aui | No |
| Fast Ethernet Port | No |
| Featured | No |
| Form Factor | Rack-mountable |
| Product Name | StorageWorks Disk System 2120 Factory Rack-mount |
| Gigabit Ethernet Port | No |
| Green Compliant | No |
| Headset Port | No |
| Hot Swappable Power Supply | No |
| Input Voltage |
|
| Input Voltage Type | AC |
| ISM Band | No |
| Limited Warranty | 1 Year |
| Manageable | No |
| Management Port | No |
| Alt Part No | A7382AZ |
| Modular | No |
| Drive Type | Internal |
| DSL Port | No |
| Network (RJ-11) | No |
| Product Type | Drive Enclosure |
| Number of 3.5" Bays | 4 |
| Additional Information |
|
| PoE (RJ-45) Port | No |
| Processor Manufacturer | Intel |
| Product Line | StorageWorks |
| Redundant Power Supply | No |
| Shared SFP Slot | No |
| SKU UNSPSC | 43201608 |
| SKU UPC | 8.29E+11 |
| Stack Port | No |
| Token Ring Port | No |
| 10Gigabit Ethernet Port | No |
| Uplink Port | No |
| Usb | No |
| UNII Band | No |
| Wireless LAN | No |