HP 652235-B21
DVD-R Support - SATA - 5.25"
Loading Product Options
DVD-R Support - SATA - 5.25"
Additional Information
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 652235-B21 |
| SKU | GROUP-1000000005 |
| has300image | No |
| Featured product | No |
| Marketing Information | HP offers a broad range of optical devices to enhance storage capabilities for your business and home PCs |
| Description | DVD-R Support - SATA - 5.25" |
| Height | 4" |
| Width | 7.8" |
| Depth | 10.8" |
| Brand | HP |
| Bypass | No |
| Compatibility |
|
| Device Supported | Server |
| Editor Choice | No |
| Ethernet Aui | No |
| Fast Ethernet Port | No |
| Featured | No |
| Form Factor | Internal |
| Product Name | HP 652235-B21 |
| Gigabit Ethernet Port | No |
| Green Compliant | No |
| Headset Port | No |
| Hot Swappable Power Supply | No |
| Input Voltage |
|
| Input Voltage Type | AC |
| ISM Band | No |
| Manageable | No |
| Management Port | No |
| Alt Part No | 652235B21 |
| Modular | No |
| DSL Port | No |
| Network (RJ-11) | No |
| Product Type | DVD-Writer |
| Packaged Quantity | 1 |
| PoE (RJ-45) Port | No |
| Power Source | Power supply |
| Redundant Power Supply | No |
| Shared SFP Slot | No |
| SKU UNSPSC | 43201811 |
| SKU UPC | 8.86E+11 |
| Stack Port | No |
| Token Ring Port | No |
| 10Gigabit Ethernet Port | No |
| Uplink Port | No |
| Usb | No |
| UNII Band | No |
| Wireless LAN | No |