HP 432095-B21
3Gb/s SAS - 15000 rpm
Loading Product Options
3Gb/s SAS - 15000 rpm
Additional Information
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 432095-B21 |
| SKU | GROUP-63184 |
| has300image | No |
| Featured product | No |
| Marketing Information | All our drives are proven to be reliable and tuned for optimum performance in the HP equipment for which they were designed. |
| Description | 3Gb/s SAS - 15000 rpm |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Brand | HP |
| Bypass | No |
| Editor Choice | No |
| Ethernet Aui | No |
| Fast Ethernet Port | No |
| Featured | No |
| Product Name | HP 432095-B21 |
| Gigabit Ethernet Port | No |
| Green Compliant | No |
| Headset Port | No |
| Hot Swappable Power Supply | No |
| ISM Band | No |
| Manageable | No |
| Management Port | No |
| Alt Part No | 432095B21 |
| Modular | No |
| Drive Type | Internal |
| DSL Port | No |
| Network (RJ-11) | No |
| Product Type | Hard Drive |
| PoE (RJ-45) Port | No |
| Redundant Power Supply | No |
| Shared SFP Slot | No |
| SKU UNSPSC | 43201803 |
| SKU UPC | 8.83E+11 |
| Stack Port | No |
| Token Ring Port | No |
| 10Gigabit Ethernet Port | No |
| Uplink Port | No |
| Usb | No |
| UNII Band | No |
| Wireless LAN | No |