HP 221546-001
1024 x 768 - 16.7 Million Colors (24-bit) - VGA - Black
Loading Product Options
1024 x 768 - 16.7 Million Colors (24-bit) - VGA - Black
Additional Information
| Manufacturer | HP |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 221546-001 |
| SKU | GROUP-223012 |
| has300image | No |
| Marketing Information | The TFT5600 RKM (rack-mount keyboard and monitor) is Compaq's first 1U integrated keyboard and monitor. It's full 15" TFT active matrix display provides a flicker free, quality display at viewing angles up to 120 degrees horizontally and 105 degrees vertically. The advanced functionality found with the hot keys allows customers the convenience of moving to frequently used servers at the touch of a button. All of this plus enough room to mount a switchbox behind. |
| Description | 1024 x 768 - 16.7 Million Colors (24-bit) - VGA - Black |
| Height | 17" |
| Width | 1.7" |
| Brand | HP |
| Bypass | No |
| Color Supported | 16.7 Million Colors |
| Editor Choice | No |
| Ethernet Aui | No |
| Fast Ethernet Port | No |
| Featured | No |
| Product Name | TFT5600RKM LCD Monitor |
| Gigabit Ethernet Port | No |
| Green Compliant | No |
| Headset Port | No |
| Hot Swappable Power Supply | No |
| Input Voltage | 110 V AC - 220 V AC |
| Input Voltage Type | AC |
| ISM Band | No |
| Manageable | No |
| Management Port | No |
| Alt Part No | 221546001 |
| Modular | No |
| DSL Port | No |
| Network (RJ-11) | No |
| Product Type | LCD Monitor |
| Additional Information |
|
| PoE (RJ-45) Port | No |
| Redundant Power Supply | No |
| Screen Size | 15" |
| Shared SFP Slot | No |
| NSN Part Number | 7.03E+12 |
| SKU UNSPSC | 43211902 |
| Stack Port | No |
| Token Ring Port | No |
| 10Gigabit Ethernet Port | No |
| Uplink Port | No |
| Usb | No |
| UNII Band | No |
| Wireless LAN | No |